درباره قدرت سئو

قدرت سئو   پلتفرمی در زمینه  سئو و بهینه سازی سایت ، مشاوره سئو،بازاریابی اینترنتی ،طراحی سایت  و تولید محتوای متنی فارسی و انگلیسی و همینطور موشن گرافیک  و مدیریت سایت فعالیت می کند. 

خدمات سئو

 مبنای ارائه خدمات سئو به صورت درازمدت و هدفمند بر مبنای قوانین گوگل به مشتریان است، به همین جهت فعالیت در زمینه سئو سیاه در شرایط کاری قدرت سئو  نیست و تمام فعالیت های ما بر مبنای سئو کلاه سفید انجام می شود. به همین جهت است که قدرت سئو راهکارهای طولانی مدت و موثر برای مشتریان خود ارائه می دهد.

موشن گرافیک برای انتقال  کلمات و ذهنیت به سریعترین شکل ممکن

قدرت سئو با استفاده از متخصصین مجرب پلتفرمی را برای کاربران عزیز فراهم آورده برای تبلیغات و برند سازی با موشن گرافیک  که در این دنیای پُر از رقیب برای اینکه  نام تجاریتان در اذهان مردم تثبیت شود. به‌جای اینکه لوگو و نام تجاری شما کلمه‌ای یا نشانه‌ای ثابت و صامت و بی‌روح باشد٬ به آن رنگ و حرکت می‌دهید تا گیراتر و به‌یادماندنی‌تر شود. 

تولید محتوای متنی  با کیفیت

شاید شما اطلاعات منحصر به فردی در مورد کسب و کارتان داشته باشید اما آیا می‌دانید چگونه آن را ارائه دهید؟ آیا با انواع نگارش آشنا هستید؟ دسته‌بندی متون را چطور، می‌شناسید؟ اگر تاکنون با مواردی از این دست برخورد نکرده‌اید و نمی‌دانید چگونه به واسطه تولید محتوای با کیفیت مخاطب را جذب خود کنید، در واقع شما باید تکلیف را با خودتان روشن کنید که چه محتوایی می‌خواهید، برای چه مخاطبانی می‌نویسید و در چه فضایی منتشر می‌کنید. 

 

چرا  سایت ها را بهینه سازی می کنیم؟

قدرت سئو شما را برای افزایش شهرت، بازدید و در آمدتان یاری  می رساند  قدرت سئو با توجه به اهداف مشتریان برنامه ریزی استراتژیک دیجیتال مارکتینگ انجام می دهد و به همین جهت بهترین بازدهی را از فعالیت سئو با قدرت سئو دریافت خواهید کرد.

از جمله خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم عبارتند از:

  • تحقیق در زمینه کلمات کلیدی مخاطب هدف
  • بهینه سازی داخلی سایت از نظر تکنیکال و محتوایی
  • تحلیل رقبا
  • طراحی و تدوین استراتژی سئو
  • برنامه ریزی، تهیه و انتشار محتوا
  • تحلیل رفتار مخاطب
  • بررسی الگوریتم های گوگل و انطباق با آخرین تغییرات گوگل