با قدرت سئو تولید محتوا با کیفیت را تجربه کنید

درخواست تولید محتوا به چه صورت است

برای درخواست تولید محتوا کافی است دکمه سفارش تولید محتوا را بزنید سپس وارد صفحه ثبت نام میشوید مشخصات خود را وارد کنید سپس واردصفحه فرم سفارش محتوا میشوید و مشخصات محتواهای مورد نظر خود را در این فرم ثبت کنید.

آیا برای سفارش تعداد زیادی محتوا، تخفیف قائل می شوید؟

بله. سفارشات تولید محتوا با بیش از هزار کلمه، شامل تخفیف اتوماتیک خواهند شد.

چه مدت زمانی طول می کشد تا سفارش، تحویل داده شود؟

مدت زمان لازم برای تولید و تحویل محتوا، بستگی به «تعداد محتوا» و «تعداد کلمات هر محتوا» در سفارش شما دارد. که برای هر 1000کلمه دو روز حداکثر که قبلش با شما تماس گرفته خواهد شد .

چرا تولید محتوا ؟

در طی سالهای اخیر افراد بیشتری سایت زدن  و نیاز به تولید محتوا سئو شده افزایش پیداکرده است در  مقایسه با سالهای گذشته افراد بیشتری قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند.به این دلیل که اگر کسی کسب و کارش در اینترنت نباشد از دور خارج میشود.به عنوان مثال میتوان تاکسی تلفنی را نام برد که  تبدیل به اسنپ شد.پس برای دیده شدن نیاز به ابزاری دارید که این ابزار در واقع همان تولید محتواست .تولید محتوا سئو شده  و یونیک ابزاری است برای  دیده شده شدن شما …قدرت سئو محتوای یونیک  و محتوای سئو  شده ومحتوای قابل دیده شدن برای گوگل تولید میکند.

فاکتورهای مهم  در ارزیابی تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا باید به گونه ای باشد که هم قابل درک برای موتورهای جستجو باشد یعنی هم گوگل بتواند سایت را ببیند که در اینجا سئو مطرح میشود هم باید کاربر پسند باشد و بتواند  کاربر را متقاعد کند که در صفحه بماند و از دیدن محتوا لذت ببرد.سئو در  گوگل  دیگر مانند سال‌های گذشته به رعایت کلمات کلیدی و استفاده آنها در یک متن امتیازی داده نمی‌شود. در واقع موتورهای جست‌وجو هر روزه قدمی مهم و موثر در راه درک زبان طبیعی انسان‌ها بر می‌دارند و همین امر سبب می‌شود کلمات هم معنی و همسو با کلمات کلیدی جهت ارزیابی محتوا به چشم بیاید و نیازی نباشد چندین و چند بار کلمات کلیدی را در متن استفاده کنید تولید محتوا، عمل نهایی بازاریابی است. هنگام تولید محتوا، اطلاعات رایگان و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهید، می‌توانید مشتریان بالقوه را به سمت خود جذب کرده و مشتریان موجود را از طریق تعامل با کیفیت، حفظ کنید.

پروموت کردن محتوا

چه فایده‌ای دارد، اگر کسی نبیند که این همه محتوای عالی ایجاد می‌کنید؟ در دنیای واقعی، هر زمان که یک پست جدید منتشر می‌کردید، گروه زیادی از مردم به سایت شما مراجعه می‌کردند. در واقعیت – به ویژه هنگامی که تازه کار را شروع کرده‌اید- لازم است افراد را به استفاده از مطالبتان و حتی ارسال آنها در فضای آنلاین خودشان جلب کنید. از این رو، در تولید محتوا، تبلیغ محتوا به همان اندازه که محتوایی را تولید می‌کنید برای استراتژی شما مهم است. برنامه تبلیغاتیتان باید توسط پرسونای شما هدایت شود؛ وقتشان را آنلاین می‌گذرانند؟ در چه ساعات روز از یک بستر خاص استفاده می‌کنند؟ چند بار می‌خواهند محتوای شما را ببینند؟ چگونه دوست دارند محتوایی را استفاده کنند؟ ارتقاء محتوا به میزان متوسط متفاوت است و برای هر کدام قوانین خاصی وجود دارد.

 فرآیند تولید محتوای با کیفیت

شاید شما اطلاعات منحصر به فردی در مورد کسب و کارتان داشته باشید اما آیا می‌دانید چگونه آن را ارائه دهید؟ آیا با انواع نگارش آشنا هستید؟ دسته‌بندی متون را چطور، می‌شناسید؟ اگر تاکنون با مواردی از این دست برخورد نکرده‌اید و نمی‌دانید چگونه به واسطه تولید محتوای با کیفیت مخاطب را جذب خود کنید، بهتر است در ابتدا با اصول تولید محتوا آشنا شده و بعد در این مسیر قدم بگذارید. در واقع شما باید تکلیف را با خودتان روشن کنید که چه محتوایی می‌خواهید، برای چه مخاطبانی می‌نویسید و در چه فضایی منتشر می‌کنید. در این صورت می‌توانید تصمیمات درستی هنگام تولید محتوای خود بگیرید.

تولید محتوابر اساس استراتژی  و برنامه ریزی

در ابتدا  کلمات کلیدی هدف را مشخص میکنید آیا میدانید پرا باید  از کلمات کلیدی  استفاده کرد؟این کلمات کلیدی خیلی در برند کردن کسب و کار شما موثر است آیا میدانید تعداد کلمات کلیدی که استفاده میکنید  و چه میزان باشد ؟ایا میدانید در کجا باید باید از این کلمات کلیدی استفاده کرد ؟  در ابتدای کار از کلمات کلیدی بلند استفاده کنید به عنوان مثال   میتوان برای کسب و کار کفش تبریز به جای استفاده از کفش تنها یا فقط کفش تبریز میتوان  با جزئیات  بیان کرد کفش چرم زنانه تبریز   به عنوان کلمات کلیدی  میتوان مثال خوبی باشد  آیا تنها استفاده کردن از کلمات کلیدی  هدف نیاز ما را برطرف میکنند؟ خیر  استفاده از  کلمات مترادف و هم خانواده قدم بعدی این استراتژی است کلمات کلیدی قابل دسترس را هدفتان قرار دهید، به این معنی که حجم جستجوی ماهانه (MSV) داشته باشید و کلمات کلیدی مشکلی که در دامنه قلمرو محتوا شما قرار می‌گیرند را شناسایی کنید. میتوانید از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید  مانند semrush  که یکی از قویترین  ابزراهای سئو محسوب میشود گوگل برای اظمینان  که محتوای شما کاربر پند است از تکنیکهای متفائتی استفاده مکند همچون زمان ماندن در سایت  چطور  میتوانید زمان ماندن در سایت را افزایش دهید؟ یکی ار مهمترین فاکتورهای تولید محتوا و گوگل بالا بردن زمان ماندن در سایت است که با استفاده ار محتوای طولانی و  عکسها ی زیبا و  ویدئو میتوانید  این زمان را افزایش دهید و خیلی موارد دیگر که  هم در اصول کلمات کلیدی و هم از تولید محتوا محل قرار گیری و … و برای دیده شده بیشتر  در شبکه های اجتماعی محتوای خود  را منتشر کنید قدرت سئو یکی از موفق ترین پلتفرم های موجود در مسیر تولید محتوای متنی و گرافیکی است که با همت متخصصان مجرب، تلاش کرده خدماتی ارائه دهد که  در نهایت رضایت مشتریان خود را به دست آورد. ارائه خدمات مدرن، نوآورانه، خلاقانه، حرفه ای و همچنین جلب اعتماد مشتریان، اصلی ترین دست آوردقدرت سئو است و بیش از هزاران نفر را قدرت سئو  مشاوره  کمک و حمایت کرده است.
تعرفه هر کلمه در قدرت سئو
هزینه هاتولید محتوا فارسیتولید محتوا انگلیسی
هزینه هر کلمه تا 100070تومان100تومان
هزینه هر 1000 کلمه63000 تومان90000 تومان
هزینه هر عکس3000 تومان3000تومان
هزینه انتشار در سایت5000تومان5000 تومان
هزینه هر بار اصلاح10000 تومان10000 تومان

سوالات متداول درباره تولید محتوا

 

در قدرت سئو، با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگزار بر هزینه تولید محتوا، هرینه‌ محتوا به صورت آنلاین محاسبه و به مخاطب نمایش داده می‌شود.
 
حجم محتوا، موضوع محتوا، زبان محتوا و تعداد محتوا،تعداد عکس بهینه شدهدر متن  مهمترین شاخصه‌های تاثیرگزار بر قیمت محتوا است.
 

بله با توجه به اینکه سفارش مورد نظر شما در هر فیلدی که باشد با قیمت پایه محاسبه می‌شود در نتیجه قیمت هر محتوا طبق همان پایه محتوایی محاسبه شده است که برای تمامی محتواها محاسبه می‌شود.

بازدهی سئو محتوای شما، بستگی مستقیم به انتخاب صحیح و هدفمند کلمات کلیدی دارد. برای انتخاب بهترین و موثرترین کلمات کلیدی، لازم است با استفاده از ابزارهای کیورد ریسرچ، میزان جستجوی کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار خود و همچنین میزان جذب بازدید رقبای کسب و کار خود با این کلیدواژه ها را بررسی کنید. برای این کار می توانید از خدمات تحقیق کلمات کلیدی شهر محتوا بهره مند شوید.

مطالبی که در این مقاله میخوانید
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

2 دیدگاه دربارهٔ «با قدرت سئو تولید محتوا با کیفیت را تجربه کنید»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.