+google|گوگل +

چرا مسئله  +googleدر طراحی سایت اهمیت دارد؟
تجارت ها و صاحبان وب سایتها، بلاگ نویس ها از محتوا استفاده می کنند و باید در شبکه های اجتماعی، به نتایج زیر برسند:

افزایش تعداد بازدید از مقالات و در نتیجه افزایش ترافیک سایت افزایش اقتدار یک وب سایت یا یک وبلاگ
بازاریابی محتوا و رابطه جدید و قابل اهمیت محتوا و سئو در حال حاضر، مقالات گوگل + می تواند به شما در رسیدن به این اهداف کمک کنند. در واقع، گوگل + توانایی بیشتری نسبت به سایر شبکه های اجتماعی دارد. فرمت دادن به مقالات گوگل مانند خوردن یک لیوان قهوه در صبح است که به شما انرژی داده و شما را شاداب می کند. این کار نیز باعث توجه و علاقه بیشتر به مقالات شما می شود.

اما چطور مقالات +googleبسازیم ؟
عناصر متفاوتی در نوشتن مقاله بی نقص +google وجود دارند:

عنوان مقاله
از یک ستاره (*) در اطراف اولین جمله خود استفاده کرده تا بولد شود. این به عنوان مقاله در نظر خواهد گرفته شد. می توانید در مقاله وبلاگ شما خود نیز از این روش استفاده کنید. من معمولاً نکته ای خاص را از مقاله خود یا دیگران بیرون کشیده و آن را در بحث متمایز می کنم.
مقاله خود را معرفی کنید
بعد از عنوان، کمی اطلاعات به افراد بدهید. این اطلاعات باید به آنها نشان دهد، مقاله در چه رابطه است، یا چه نوع بحثی شروع شده است. شما روش های متفاوتی برای انجام این کار دارید. این روش ها به مقاله شما بستگی دارند. بعضی اوقات من مقاله را خلاصه می کنم. اما بعضی اوقات دیگر در مورد موضوعی کاملا متفاوت، اما مرتبط صحبت می کنم. در هر صورت، مطمئن شوید که به دوستداران و حلقه خود در +google گوگل + دلیلی دهید که بیشتر درگیر شده و مقاله شما را بخوانند.
سوال بپرسید
چه در بخش نظرات و چه در پایان مقاله، حتما سوالاتی بپرسید که باعث شروع بحث می شوند. کاربران گوگل + دوست دارند با شما و سایر افراد صحبت کنند. از این مسئله استفاده کنید.
از عکس استفاده کنید
هر کدام از پست های بلاگ شما شامل یک عکس می شود، نه؟ مطمئناً هر کسی از فواید، استفاده از عکس با خبر است. چرا اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی نیز شامل عکس نشوند؟ در مورد گوگل +، شما می توانید لینک را به اشتراک گذاشته یا اینکه تصویر را در بخش پیش نمایش قرار دهید. یا اینکه عکس را به اشتراک گذاشته و لینک آن را در قسمت کامنت ها قرار دهید. هر روش، فواید و ضررهای خود را دارد. برای مثال عکس بزرگتر می تواند قابلیت مشاهده شدن عکس را افزایش دهد، اما می تواند به معنای کلیک های میانی کمتر باشد، زیرا عکس در بلاگ شما لینک نمی شود. اگر شما زمان صرف کرده تا عکس های بهتر پیدا کرده یا طراحی کنید، پیشنهاد می کنم آنها را به طور کامل، اشتراک بگذارید.
افراد تأثیرگذار را بیان کنید
در صورت امکان، مطمئن شوید که اسم افراد تأثیرگذار کلیدی در مقاله بیان می شود. در زمان اشتراک گذاری مقاله، می توانید نام اشخاص معتبر را بیان کنید. این کار باعث افزایش به این مقاله می شود. این به معنای تشکر کردن در عموم از وی است. همین طور شما می توانید برای وی پیغام گذاشته یا از سیگنال های اجتماعی دیگر استفاده کنید. به دلایل دیگر، نام دیگران را در مقاله خود بیان نکنید. بیان نام آنها باید برای تشکر کردن، ارجاع دادن یا قدردانی باشد.
از 2 تا 3 هشتگ (#تگ) استفاده کنید
همیشه مقالات خود را تگ کنید. 2 تا 3 # ، به شما کمک می کند مقالات شما در بحث ها و مقالات مرتبط نیز نشان داده شود.
مقاله را در چرخه اطلاع بلاگ خود منتشر کنید
چی؟ این دیگر چیست؟ خب، گوگل + به شما اجازه می دهد مقالات را در چرخه سایر افراد نیز منتشر کنید. همین طور شما می توانید یک اطلاعیه نیز در زمان انتشار مقاله، به افراد بفرستید. البته، این روشی نیست که بتوانید در هر چرخه ای انجام دهید. شما باید یک چرخه اطلاعیه بلاگ بسازید. در ا آن شما از افراد می پرسید که آیا می خواهند از مقالات جدید آگاهی پیدا کنند و تنها شما می توانید آنها را در صورت قبول کردن، به چرخه اضافه کنید. اگر شما زمان صرف کرده و این چرخه ها را تغذیه کنید، هر کدام از مقالات جدید بلاگ و پست های بعدی گوگل + برای صدها نفر پین می شود و در ضمن این سیگنال اجتماعی عالی خواهد بود.
به کامنت ها پاسخ دهید
وقتی شما مقاله را منتشر کردید، مطمئن شوید که به کامنت های دیگران پاسخ داده و با دیگران تعامل می کنید. از افراد قدردانی کنید، سوال بپرسید و نشان دهید که یک متخصص هستید. هر کامنت می تواند میزان فعالیت و تعامل شما را در مقاله افزایش دهد. پس شما می تواند +1 های بیشتری جمع آوری کنید. اگر می خواهید پست های شما در بخش What’s Hot (مطالب داغ) قرار بگیرد، هرگز این مرحله را نادیده نگیرید.
نکته: از یک لینک پینترست استفاده کنید. هر دو پلتفورم، قابلیت اشتراک گذاری عکس داشته و می توانند با هم هماهنگی خوبی داشته باشند. این باعث می شود کاربران +google بتوانند عکس های شما و همین طور مقالات مربوط به آنها را در پین ترست نیز مشاهده کنند.
من پیشنهاد می کنم که یک مقاله گوگل + را تنها در بلاگ خود منتشر کنید. سپس آن را ویرایش کرده و در پین ترست قرار دهید. یکی از فواید این کار، این است که وقتی کسی مقاله شما را +1 می کند، آنها بلاگ را نیز +1 می کنند. این + ها در مقالات_ یا صفحه وب و لینک های منتشر شده دیگر) نیز اعمال می شوند. البته، وقتی بیش از یک لینک در مقاله باشد، این +1 ها در گوگل اعمال نشده و ارزش مقاله شما کاهش پیدا می کند. البته اگر شما مقاله را ویرایش کرده و سپس لینک های بیشتر را قرار دهید، گوگل خواهد فهمید که لینک اصلی از گوگل + بوده است و امتیازات شما اعمال خواهند شد.

مطالبی که در این مقاله میخوانید
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.